Top

НОВ ТРЕЈЛЕР за Harry Potter and the Deathly Hallows part 2

Филмот кој ги врзува сите делови и дава одговор на сите прашања. Филмот кој по десет години конечно ја завршува приказната. Крајот доаѓа на 15 јули, а како ќе изгледа ѕирнете во трејлерот.

Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>