Top

Adriana Lima за Vogue Italia

За февруарскиот број на италијанскиот VOGUE, Adriana Lima е фотографирана од Vincent Peters во креации на Valentina Serra и Dolce & Gabbana. Таа позира како пејачка во бар од педесеттите.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>