Top

Urban Station

Супер спој на канцеларија и кафуле е одличен работен простор. Urban Station обезбедува вистинска работна средина за мобилните работници. Просторот е убаво уреден, располага со проектори, LCD монитори, печатари и факс, кафе, оброци и супер-брз интернет. Штета што ни е толку далеку ( се наоѓа во Palermo Soho, област во  Buenos Aires).


2 Коментари

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>