Top
VS-Show-2014-London-iLike-mk

Првите фотографии од спектакуларното шоу на „Victoria’s Secret“ во Лондон

Се чини дека синоќа Лондон беше точката околу која се врти сиот свет. Токму таму се одржа долгоочекуваното спектакуларно шоу на „Victoria’s Secret“.

Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Кендис Сванапул, Дауцен Крус, Лили Олдриџ, Беати Принсло, Линдзи Елингсон, Карли Клос, Џордан Дан, Џоан Смолс, Сара Сампајо и Шанина Шајк беа само дел од ангелите кои ја „запалија“ сцената.

Ова се првите фотографии од шоуто, чија ТВ премиера е закажана за 9-ти декември.

За музичкиот дел беа задолжени Аријана Гранде, Ед Ширан, Тејлор Свифт и Хозиер.

Аријана Гранде

Аријана Гранде

Ед Ширан

Ед Ширан

Тејлор Свифт

Тејлор Свифт

Хозиер

Хозиер
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>