Top
Angelite-na-VS-ja-se-zabavuvaat-na-Shake-it-off-iLike-mk

Ангелите на Victoria’s Secret се забавуваат на „Shake It Off“ од Тејлор Свифт

Топ-моделите Адријана Лима, Кендис Сванапул, Карли Клос, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Дауцен Крус и Беати Принсло лудо се забавуваат на хитот „Shake It Off“ од Тејлор Свифт.

Видеото е снимено непосредно пред спектакуларната ревија на „Victoria’s Secret“ која се одржа на 2-ри декември во Лондон, чија ТВ премиерата е закажана за денес.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>