Top
HM-Praznichni-predlozi-2015-iLIke-mk-F

Гламурозни модни предлози за претстојните празници од „H&M“

Шведскиот моден бренд „H&M“ интензивно го збогатува својот асортиман во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници.

Оваа гламурозна линија ја сочинуваа парчиња облека со црни, сини, бели и сивкасти нијанси.
Секако, светкавите детали се неизбежни и ги збогатуваат гламурозноста и сексипилот.

Џоан Смолс е девојката која е задолжена за презентирање на празничните модни предлози.

HM-Praznichni-predlozi-2015-iLIke-mk-002

HM-Praznichni-predlozi-2015-iLIke-mk-003

HM-Praznichni-predlozi-2015-iLIke-mk-004

HM-Praznichni-predlozi-2015-iLIke-mk-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>