Top
frizura

Направете си сами убава фризура

Доколку не сакате да трошите пари за фризура за Новогодишната ноќ, а и воопшто во било која друга пригода, тогаш ви погледнете си овие видеа и научете како да направите сами. За подготовка на било која од овие фризури не се потребни повеќе од 5 минути.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *