Top
Otstranete-gi-rascvetanite-vrvovi-iLike-mk

Неколку едноставни начини за успешно отстранување на расцветаните врвови од вашата коса

Редовната посета на фризер не е сосема доволна за да се справите со расцветаните врвови на вашата коса. Тие бараат многу повеќе внимание и грижа, особено во текот на летото.

Во ова видео ќе погледнете неколку едноставни начини со кои ќе можете да ги отстраните расцветаните врвови во домашни услови. Не чинат многу, изгледаат лесно изводливи и се мошне ефикасни.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *