Top
Ситуации кои водат до секс

Ситуации кои водат до секс

Постојат места и ситуации кои го подобруваат расположението и ги интензивираат вашите сексуални нагони. Еве неколку од нив:

  • Хотелска соба или апартман
  • Песочна плажа и заоѓање на сонцето
  • Танцување
  • Гледање романтичен филм во кино
  • Дегустација на сортни вина и јадење црно чоколадо
  • Казино
  • Забави на кои сте елегантно облечени

Можеби имате некој предлог со кој би ја дополниле листава? :)
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *