Top
bliznaci

Жените родени во овој знак најлесно менуваат партнери

Жената родена во овој хороскопски знак лесно може да се засити и откаже од секој нејзин сексуален партнер.

Аки не успее да го промени нејзиниот љубовник, таа измислува нови пози и техники, а партнерот токму тогаш ќе помисли за неа дека е “совршена жена”.

Како сопруга, жената родена во овој знак е верна, но нејзиниот сопруг ќе мора во голема мера да ја знае нејзината психа.

Тоа се жените кои се родени во знакот на Близнаци.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *