Top

Споделете љубов и насмевки за празниците

Пред некое време ви ја прикажавме најновата реклама на Кока-кола, кои како и секоја година ни го најавуваат доаѓањето на Новата Година.
Овојпат ги претставуваме ‘виновниците’ за песната во рекламата, која знаеме дека сите ја обожавате, заедно со официјалното видео. Составот Train со синглот ‘Shake up Christmas‘ не потсетуваат како празничната магија може, а и треба да не зближи, да си помагаме едни на други, и секако, најважно од се’, ДА СЕ САКАМЕ. :)Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>