Top

Кога би знаела сé

Младиот поп – пејач Боби Симоновски, овој пат во соработка со LCV продукција Ви го преставуваат најновиот сингл четврт по ред со наслов Кога би знаела сé.Песната е дело на Лазар Цветкоски /музика и аранжман/ и Магдалена Цветкоска /текст/. “Кога би знаела сé” од денес ќе биде лансирана по радијата и на забавните и музички веб портали.
Композицијата наскоро ќе добие свој видео запис.

Кога би знаела сé” се чини како создадена за празнициве. СИМНУВАЈТЕ (десен клик и изберете save link as.. / save target as..) ..и размрдајте се!!

Facebook FAN page
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>