Top
CK-Jeans-esen-zima-2014-15-iLike-mk-F

„Calvin Klein“ претстави мал дел од колекцијата наменета за сезона есен-зима 2014/15

Модниот бренд „Calvin Klein“ под хаштагот #mycalvins претстави сосем мал дел од колекцијата наменета за претстојната сезона, есен-зима 2014/15. Шармантниот американски модел Метју Тери прерасна во вистински синоним за подлинијата „Calvin Klein Jeans“, а целата кампања е во реализација на Мерт и Маркус.

CK-Jeans-esen-zima-2014-15-iLike-mk-002

CK-Jeans-esen-zima-2014-15-iLike-mk-003

CK-Jeans-esen-zima-2014-15-iLike-mk-004
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *