Top
Kids-room-lego-furniture-bed

Дизајни инспирирани од лего коцки

Дури и ако сте малку повозрасни, секако дека не ви е забранета играта со лего коцки и никогаш не е доцна да го разбудите детето во вас. Можете буквално да се забавувате додека создавате нешто корисно за својот дом, користејќи ја вашата креативност. Тоа е еден од ретките начини на кои можете истовремено да уживате и да бидете продуктивни. Еве неколку дизајни кои би го разиграле секој простор.

1.1

dining-table-top-made-from-lego

1

3

4

5

coffee-table-lego-on-top

13

10

11

12

14

9

8

7
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>