Top
Кученцето со мустаќи стана вистински господин

Кученцето со мустаќи стана вистински господин

Се сеќавате на преслаткото црно-бело кученце кое стана вистинска светска сензација благодарение на социјалните мрежи? Денес, тоа кутре порасна и е вистински господин на кој остана уникатниот белег – неговите мустаќи.

Кученцето со мустаќи стана вистински господин

Кученцето со мустаќи стана вистински господин


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>