Top
pelisterka-kalendar-2014-ilike-mk

„Пелистерка“ календар 2014

Пелистерка“ веќе неколку години изненадува со висококвалитетни календари, па така е и овојпат. Преубавите девојки Пенелопа, Диона, Сара, Верица, Луција и Симона ја имаат главната улога во колендарот за 2014 година. Истиот е дело на фотографот Чедо Поповски и тимот од Блу Танг.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *