Top
zeleno

Пијалок за рамен стомак

Денес ви презентираме пијалок кој ќе ви помогне да го прочистите организмот, ќе ви го намали обемот на струкот и вишокот на килограми. Овој здрав и вкусен коктел кој освежува, сигурни сме дека ќе ви се допадне и ќе ви стане омилен.

Потребни состојки:
1 лажица изрендан ѓумбир
1 чешне лук
1 лажица јаболков оцет
1 лажица мед
една рака нане и магдонос
1/2 авокадо
1/2 шолја вода
30g спанаќ

Подготовка:
Сите состојки ставете ги во блендер, додека не се соединат. Овој здрав, природен коктел треба да го пиете наутро пред појадок.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>