Top
jabolkov ocet

Пијалок кој го намалува стресот

Овој освежителен пијалок можете да го пиете два до три пати на ден, а истиот може да ви помогне за опуштање по стресни ситуации или по голем физички напор.

Потребни состојки:
1 мала лажичка јаболков оцет
1 мала лажичка домашен мед
1 чаша млака вода

Измешајте ги сите состојки и уживајте во пијалакот кој ќе ви помогне да се чувствувате подобро.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>