Top
Sovrsheno-feniranje-iLike-mk

Видео-инструкции за перфектно исфенирана коса

Косата е вистински украс на жената. Секоја жена сака да има убаво исфенирана коса и средена до перфекција.

Со оваа видео-инструкција ќе имате одлична фризура, како да сте посетиле професионален фризерски салон, за само неколку минути.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *