Top
Kratka-frizura-bez-potstrizuvanje-iLike-mk

Постигнете ефект на куса коса без потстрижување

Поголемиот дел од жените имаат потреба од често менување на фризурата. Менувањето на бојата може да се изведе кога и да посакате без никаков проблем, но најчест проблем претставува потстружувањето со оглед на фактот дека е потребно доста долг временски период за да ја постигнете саканата долга коса. Одлуката за драстично кратење на косата не се донесува брзо и лесно.

Па, затоа денес ви презентираме кус видео-водич со кој ќе постигнете ефект на куса коса без употреба на фризерски ножички.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>