Top
Zosto-mazite-izneveruvaat-iLike-mk

Зошто изневеруваат мажите?

Сигурно многу пати до сега сте размислувале зошто изневеруваат мажите. Причините за машкото неверство не можете да ги знаете со сигурност, но прочитајте кои се најчестите.

- Девојката е незаинтересирана за она што тој зборува
– Девојката е себична и мисли само на себе
– Се сомнева дека тој ја изневерува и го напаѓа
– Има промени во нејзиното расположение
– Почнува да го критикува
– Дозволува нејзините пријателки да влијаат на нејзините одлуки и однесување
– Не се смее на ниту една негова шега
– Врската се менува, односно некои ситници повеќе не се случуваат
– Девојката не се грижи за својот изглед
– Исчезнува страста
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *