Top
Kakov-seks-ve-ocekuva-vo-2015-iLike-mk

КУС СЕКС ТЕСТ: Што возбудливо ќе ви донесе 2017 година?

На крајот од актуелната календарска година, секојпат поставуваме некои цели кои би сакале да нѝ се остварат во годината која доаѓа. Тие најчесто се однесуваат на здравје, финансии, но и на љубовно и сексуално поле.

Бидете искрени пред себе и решете го овој кус секс тест.

1. Кое е најинтригантното место на кое сте воделе љубов?
А) На клупа во парк во текот на денот
Б) Во шума или на плажа
В) Во лифт

2. Сте сонувале за жешки игри со многу момци кои ве опкружуваат зарем не, бидете искрени па дури и ако сте во врска!?
А) Пет познати лица од деловното опкружување
Б) Со неколку протагонисти од љубовните романи или филмови
В) Со една или ниедна личност

3. Со поени од 1 до 10, оценете колку сте секси?
А) Дефинитивно 10, од моите гради излегува оган кој е тешко може да се изгаси
Б) Повеќе сум мирна, коректна и малку кокетирам, за мене 7
В) Незадоволителна двојка? Новото мини здолниште во плакарот сеуште не сум го облекла, но планирам

4. Како изгледа вашиот одмор од соништата?
А) Екстремни спортови кои вклучуваат страстни пространства заедно со неодолив зависник од адреналин
Б) Романтични прошетки крај море или интимни моменти во куќичка покрај езеро
В) Посета на роднините кои долго време не сте ги виделе

5. Како најчесто изгледа вашиот дочек на Новата година?
А) Одење со пријателите во најдобрите клубови во градот, ВИП галерии резервирани само за најважните луѓе во градот
Б) Извинете, но го пропуштив ова прашање поради страстното гледање со партнерот очи во очи
В) Си дозволувам чаша шампањ во домашен амбиент со најблиските

РЕЗУЛТАТИ:

НАЈМНОГУ ОДГОВОРИ ПОД „А“

Уште од сега може да почнете да црвенеете, но не од непријатност туку од возбуда. Бидејќи од наредната година можете да очекувате бурни сексуални игри и тоа најмалку во креветот. Во планините под отворено небо, со повеќе партнери… само вие знаете до каде се вашите граници.

НАЈМНОГУ ОДГОВОРИ ПОД „Б“

Подгответе се за романтични вечери со свеќи, љубовни пораки, сексуални искуства кои не можете да ги пронајдете ни во омилените романи. Вашите фантазии конечно ќе станат реалност.

НАЈМНОГУ ОДГОВОРИ ПОД „В“

Нема ништо лошо во сигурен, проверен и удобен секс со личноста која ја сакате. Затоа играчките оставете ги за дамите со најмногу одговори под „А“, зајдисонца за оние со најмногу одговори под „Б“ и препуштете се на работа која до врвот ќе ве донесе пред спиење.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>