Top
izluduvanje

Секси начини да го излудите партнерот

За многу мажи патот до нивното срце се крие под чаршавот. Еве неколку начини како тотално да го излудите.

Изненадете го
Влезете во соба без ништо да кажете, откопчајте му ги панталоните и тргнете во акција. Мажите сакаат слатки изненадувања.

Подгответе му десерт
Десертот можете да го оставите и за во спалната соба.

Играјте улога
Играњето улоги е интересно за многу парови. Облечете се како безобразна медицинска сестра или слугинка. Нема сомнеж дека ќе го изненади и возбуди.

Поза 69
Мажите ја сакаат оваа поза, затоа што им обезбедува двојно задоволство.

Пружете му еротска масажа
Намачкајте го со лосион и измасирајте го. При масажата бавно движете се кон неговите чувствителни делови, а потоа преминете и на интимните места.

Грицкајте му го увото
Увото на многу мажи им е ерогена зона. Затоа не заборавајте да обрнете внимание на тој дел од телото за време на предиграта.

Дајте му комплимент
Мажите сакаат да бидат пофалени. Кажете му дека е добар љубовник – тоа уште повеќе ќе го возбуди и мотивира.

Бидете груби
Заборавете ги нежностите, мсжите сакаат груба и валкана игра. Плескајте го по задникот и гребете го со ноктите по грбот и рамениците.

Зборувајте валкано
Мажите сакаат жената да им зборува безобразно. Тоа дополнително ја буди нивната фантазија.

Користете играчки
Секој маж сака секси играчки за збогатување на љубовниот живот. Затоа внесете малку разновидност во сексот користејќи некои сексуални помагала.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>