Top
predigra

Предигра која ќе ви донесе незаборавен секс

Предиграта е вовед во секусалниот чин кој во голема мера ја разгорува страста и посакувањето. Она што треба да го направите е да ја употребите својата фантазија, а тоа го посакува секој маж. На тој начин ќе му приредите на партнерот секс за паметење.

Секси соблекување
Соблекувајте се бавно пред неговите очи, сензуалнои и гледајте го во очи. Пуштете тивка музика и соблекувајте се во ритам со неа.

Сензуален танц
Играјте само за неговите очи, а потоа од него побарајте да ви се придружи во танцот. Припијте го вашето тело до неговото и заедно препуштете се на сензуалниот танц.

Не ги соблекувајте штиклите
Мажите сакаат кога жените носат високи потпетици, па дури и во спалната соба. Облечете секси долна облека и високи потпетици. Него фрлете го на креветот, седнете врз него и не дозволувајте да ве допре додека вие не го посакате тоа од него.

Слатки додатоци
Тој нека легне, а вие врзете му ги рацете за креветот. Намачкајте шлаг по неговото тело, а потоа полека лижете. Најважното место оставете го за крај. Колку и да посакува и да ви приговара да започнете со акција, не преминувајте веднаш на главното. Оставете го да ве посакува, а потоа заедно уживајте во експлозијата на страсти.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *