Top
mazi,-zeni,-prasanja

Најчестите прашања кои ги мачат мажите

Треба да знаете дека и мажите се несигурни во себе, во своето тело, перформанси во спалната соба и љубовните врски. Во продолжение прочитајте за кои прашања најмногу се грижат мажите и што сакаат да дознаат од припадничките на понежниот пол.

1. „Зошто бившата се обидува да остане во добри односи со мене?“
2. „Кој е најдобриот начин да се пристапи на прекрасна жена?“
3. „Кој дел од машкото тело е најпривлечно за жените?“
4. „Како да ја поттикнам девојката да биде поопуштена во кревет?“
5. „Колку долго треба да чекам пред да и се јавам на девојката која ми дала нејзин број?“
6. „Како би можел да ја импресионирам на првиот состанок?“
7. „Постои ли некој сигурен знак кој ќе ми покаже дека и се доапаѓам или е само љубезна?“
8. „Зошто не можам мојата девојка да ја доведам до оргазам во текот на сексот?“
9. „Како можам да избегнам да не ме гледа само како пријател?“
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *