Top
seks mazi

Каков секс сака секој маж?

За да можете да ги задоволите сите негови секс фантазии, треба да знаете кои типови на секс ги посакуваат сите мажи.

Секс за смирување
После секоја караница, имајте секс за да исфрлите сè до крај и да бидете сигурни дека сè е во ред.

Груб секс
Секој човек понекогаш сака груба игра во кревет. Важно е само желбите на двајцата партнери да се поклопуваат. Покажете му ја вашата друга страна и бидете груби со него и дозволете му и тој да биде груб со вас.

Мрзлив секс
Неделното утро е особено совршено за тегнење по креветот и мазење. Бидете нежни и сензуални и тоа ја зајакнува вашата интимност.

Секс набрзина
Пред заминување на работа или пред спиење покажете му ја вашата секси чипкана долна облека и флертувајте со него. Нему ќе му се допадне идејата за секс набрзина.

Маратонски секс
Заклучете се во соба и заборавете сè друго. Водете љубов цел ден и цела вечер. Сè што и двајцата сакате е дозволено.

Секс надвор
Кога имате секс некаде надвор, мора да внимавате да не се повредите и некој да не ве фати. Предложете му секс надвор или одведете го во природа и изненадете го.

Гласен секс
Препуштете се на страстите и пуштете глас. Изговарајте го неговото име и зборувајте му колку го сакате и колку го посакувате. Воздишките дополнително ќе го возбудат и ќе даде сè од себе да ве натера да воздивнувате уште погласно.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *