Top
Kafinjata-vo-svetot-iLike-mk

Рецепти за најпопуларните кафиња ширум светот

BuzzFeed“ објави видео-рецепти за подготовка на најпопуларните кафиња ширум светот.

Доколку сакате да вкусите ирско крем кафе, грчко фрапе или германско ладно кафе… само погледнете го видеото.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>