Top
maz

За што мечтаат мажите?

Како и жените, и мажите имаат мечти кои ги посакуваат длабоко во себе.

• Сонуваат фрижидерот да им е секогаш полн со пиво.
З• амислуваат колку убаво би било еден ден да ја возат најскапата кола на светот.
• Сонуваат за тоа како тимот за кој навиваат го освојува трофејот на Лига на шампиони.
• Фантазираат за тоа како е да си жена.
• Замислуваат колку убаво би било ако не требаше да работат со саати, а притоа банкарската сметка им е полна.
• Убаво ќе беше ако присптапот кон некои порно сајтови беше без закачување на вируси или бесплатен.
• Фантазираат за тоа да немаат пивско стомаче и од едно одење во теретана оформат мускули.
• Замислуваат каков би бил животот ако ги немаше нивните здодевни жени.
• Посакуваат барем една ноќ да ја поминат со Моника Белучи.
• Фантазираат да има пригишувач на звук за жените кои непрекинато зборуваат и за децата кои пиштат.
• Фантазираат дека сите жени се вртат по нив!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *