Top

Очајни домаќинки

Во полн ек е снимањето на новите епизоди за 7-мата сезона на “Desperate Housewives”. Во прилог две фотографии од Vanessa Williams и нивната популарна улица Wisteria Lane.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>