Top

Што ги прави мажите неодоливи и секси?

Не постои прототип на маж кој би се допаднал на секоја жена на планетава Земја. Меѓутоа, има неколку клучни работи кои жените ги преферираат кај мажите и токму поради нив изгледаат неодоливо и привлечно во женските очи.

- Жените сакаат сталожени момци со фини манири. Момци кои се скарани со афектот и кои не избувнуваат за ништо,

- Мажи кои се грижат за сопствeното тело и кои спортуваат,

- Момци кои внимаваат на гардеробата и обувките. Имаат интересни чанти, часовници и колани. Момци кои градат свој имиџ и се разликуваат од другите,

- Мажи кои внимаваат на хигиената и секогаш добро мирисаат,

- Вистински мажи полни со страст,

- Насмеани и ведри.
4 Коментари

 • Valentina Mitic вели:

  Интилигенција на прво место и длабок машки глас …

 • Кате Сталевска вели:

  како што пиша Валентина: интелигенција и длабок глас – ааах! Убаво намирисан – да, насмевка – дефинитивно најсекси нешто ЕВР! другото па и не е толку битно :)

 • Zoran Janev вели:

  FRAPIRAN SUM OD TEXTOT !!!!! MOZHNO LI E AVTOROT TOLKU SOVRSHENO DA ME OPISHUVA ???????????????? Znachi tebra – Nevjerovatno, kapa dole !!! :P :P :P

 • Aleks Kolar вели:

  Takvi mazi vekje si imaat deckovci, dzabe se vlaznite :)

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>