Top
dosadno

Луѓето кои се во врска со овие знаци се чувствуваат непријатно

Oна што ќе го предизвика партнерот да избега од овој знак е фактот дека овој знак претпоставува дека работите ќе бидат решени сами по себе.

Луѓето родени во овој хороскопски знак веруваат дека проблемите со времето ќе бидат помали и дека нема потреба да се зборува за нив. Tие оставаат впечаток на својот партнер како да не биле присутни, како да живеат во облаците и како да воопшто не им е грижа.

Партнерот на луѓе родени во знакот на Риби може да се чувствува непотребно, здодевно и монотоно, понекогаш и непријатно.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>