Top
zodijak

Краток и точен хороскоп

Овен
Тие многу мислат, зборуваат малку, и сè што прават, најчесто го прават како што треба.

Бик
Тие размислуваат за различни работи, зборуваат многу убедливо и работат спонтано.

Близнаци
Тие мислат многу за себе, кажуваат сè што мислат, а кога прават нешто, секогаш мислат дека тоа е одлично.

Рак
Тие постојано размислуваат, тие зборуваат со љубов и го прават она што другите го кажуваат.

Лав
Тие мислат дека се во право, зборуваат премногу, а го прават она што мора да го направат.

Девица
Тие мислат на една работа, зборуваат друга, прават нешто сосема друго.

Вага
Тие премногу размислуваат, секогаш ја зборуваат вистината и се што прават го прават одговорно.

Скорпија
Тие размислуваат фокусирано, зборуваат исркено, и секогаш го прават само она што го сакаат.

Стрелец
Тие мислат дека само они знаат сè, кажуваат на другите дека грешат, но за себе мислат дека секогаш се во право.

Јарец
Размислуваат многу, зборуваат искрено, го прават само она што добро го знаат.

Водолија
Тие многу размислуваат, но не го откриваат на другите она што го мислат, зборуваат малку, работат ефективно и добро.

Риби
Тие совршено размислуваат, зборуваат мудро, работат само кога мора.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *