Top
romantic-women-and-men-iLike-mk

Кои се тајните желби на хороскопските знаци

Прочитајте ги скриените желби на вашиот партнер врз основа на неговиот хороскопски знак.

Овен
Сака да биде прв секогаш во се, да победува и да биде лидер, секогаш еден чекор пред другите.

Бик
Сака да биде материјално обезбеден, да поседува луксузни и убави нешта и да се ослободи од сите стравови.

Близнаци
Tие сакаат да го имаат вистинскиот одговор на секое прашање и сакаат да остават убава впечаток и да се допаднат на сите.

Рак
Сака да ја открие љубовта на својот живот, да дава и да прима љубов! Ништо друго не е толку важно.

Лав
Сака да владее со светот, да го обожаваат и да живее живот на висока нога.

Девица
Сака да биде херој и да ги покори сите со своето знаење и интелект.

Вага
Сака да љуби, но и да и се врати со иста мера, сака да живее во постојана хармонија без скандали.

Скорпија
Сака да има целосна контрола над сите и над се.

Стрелец
Сака да успее и на тој начин да се реализира како личност. Успехот пред се.

Јарец
Сака да успее по секоја цена, независно како тоа ќе влијае на односот со другите.

Водолија
Сака да љуби, да биде љубена искрено, топло и верно.

Риба
Сака само да го добие она што го заслужува и ништо повеќе.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>