Top
Mashka-moda-iLike-mk

Како се менувала машката мода во изминатите 100 години

Погледнете како се менувала машката убавина и модните стилови во период од 1915 до 2015 година. Целиот материјал е спакуван во 180 секунди.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>