Top
калинка

Како наједноставно да исчистите калинка?

Калинката е вкусно и здраво овошје, но многу од нас се откажуваат од неговото консумирање само поради тоа што е тешко за чистење. Денес ви презентираме како најлесно да исчистите калинка и да уживате во придобивките кои ги има за нашето здравје.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>