Top
sexy-par

Каде живеат најзгодните мажи во светот?

За многу жени при изборот на местото за летување, освен знаменитости, познати клубови и убави плажи, голема улога играат и згодните мажи кои со својата појава привлекуваат големо внимание. На темел на женски испитаници е направена листа на 10 градови во светот каде според нив живеат најзгодните мажи. На таа листа се вбројуваат:

1. Сан Хуан, Порторико
2. Мајами, САД
3. Истанбул, Турција
4. Мадрид, Шпанија
5. Хавана, Куба
6. Даблин, Ирска
7. Париз, Франција
8. Фритаун, Сиера Леоне
9. Амстердам, Холандија
10. Лисабон, Португалија

Би ја дополниле оваа листа?
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *