Top
ribi

Хороскопски знак кој сака да ужива со малку труд

Луѓето родени во овој хороскопски знак не сакаат многу да работат и да прават големи деловни чекори.

Тие гледаат само добро да се забавуваат, да уживаат и што е можно помалку да работат.

Грижливи се за пријателите, но на посебен начин, што ги прави уникатни пријатели.

Малку зборуваат, повеќе ги бранат ставовите на други луѓе.

Луѓето лесно може да ги наведат да се трудат за нив, а тие тоа го сфаќаат како награда и се трудат за другите за довербата да ја оправдаат.

Луѓето родени во знакот Риби се чесни, мирољубиви, паметни и многу емотивни.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>