Top
romanticna-vecera

Хороскопски знаци од кои не треба да очекувате романтики

Постојат многу луѓе кои ја сакаат романтиката и ја имаат идеја како да ги изненадат своите партнери, без разлика дали тоа ќе биде романтична вечера, букет цвеќе и слично. Има и некои луѓе кои апсолутно немаат никаква врска со романтика.

Оние кои не сакаат романтика претпочитаат работи што се реални и засновани врз факти, отколку фантазија. Според астрологијата, некои хороскопски знаци не умеат да бидат романтични души, тие не ги ценат ниту оние традиционални начини на изразување наклонетост, восхит и љубов.

Од овие хороскопски знаци не очекувајте романтични гестови:

• Овен
• Близнаци
• Девица
• Јарец
• Водолија
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>