Top

ФИФА 2011

Погледнете го официјалниот трејлер за ФИФА 2011. ФИФА 11 е создадена од Goldtooth Creative, a во режија на Pablo Gonzalez и Fenton. Лансирањето на оваа популарна видео-игра е закажано за 01.10.2010.


Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>