Top

Атрактивната Белен

Папарацо фотки од аргентискиот супермодел Белен Родригез, со новиот фудбалер на Рома, Марко Бориело, со кој до неодамна беше во врска. Тие предизвикаа многу реакции во јавноста, а во моментов се зборува дека таа се забавува со некој познат италијански фотограф. Пред да соопшти дека прекинува со Бориело, таа изјави:  “Бориело е најсекси фудбалер на светот”.


Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *