Top
Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4

Фамозниот Samsung Galaxy S4 доби своја златна варијанта, наменет за потрошувачите со подлабок џеб. Од технички аспект, Galaxy S4 Gold е ист со Galaxy S4 (дисплеј со целосна HD резолуција, моќен quad core процесор 1.6 GHz, 5 инчен Super AMOLED екран и 13 MPx камера). 24-каратниот S4 чини 2.500 американски долари и веќе е достапен во малопродажната мрежа.

Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4

Позлатен Samsung Galaxy S4
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *