Top

Moxie – туш со безжичен звучник

Пред извесно време имавте можност да го видите безжичниот водоотпорен звучник iShower. Денес ви презентираме уште еден уред кој ќе им се допадне на оние кои и во бањата сакаат да слушаат музика. Моxie е иновативен туш, кој во средината има водоотпорен безжичен звучник, кој овозможува да уживате во омилената музика и додека се бањате. Репродукцијата на песните е овозможена преку Bluetooth, а истиот е мобилен и може да го поставите каде и да посакате. Може да работи непрекинато 7 часа, а се полни преку USB кабелче.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *