Top

iShower – безжичен звучник

Сигурно многу од вас сакаат да слушаат музика дури и кога се во бањата. iShower е безжичен звучник кој овозможува да слушате музика од било кој уред преку Bluetooth. Тој е водоотпорен и има копчиња, па можете да ја контолирате својата листа на песни од далеку, додека вашиот iPhone, iPad или аудио плеер остануваат на суво и безбедно место.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *