Top
ИКЕА каталог 2014

„ИКЕА“ го претстави каталогот за 2014 во форма на апликација

Шведскиот приоизводител на мебел „ИКЕА“ отсекогаш ги следел иновациите во светот на маркетнгот. Така е и овојпат. Најновиот каталог на „ИКЕА“ за 2014 година доаѓа во форма на апликација за смартфони. Со помош на оваа корисна апликација ќе го изберете идеалното парче мебел за вашиот дом. Апликацијата е достапна за телефоните и таблетите кои работат на iOS и Android платформа.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *