Top

Електронски уред “Click & Grow”

Уредот “Click & Grow” многумина го нарекуваат и личен градинар. Станува збор за електронски систем кој автоматски можете да го подесите да ги наводнува растенијата или пак да им овозможи прихрана во согласност со нивните потреби. Доколку имате сезонско растение, можете да го откорнете и да си засадите некое друго растение. Одличен е за одгледување мали домати, чили пиперчиња, босилек или магдонос. Функционира на батерии, а неговата цена изнесува 60$.Кликнете ТУКА за да ги погледнете нашите денешни содржини.

Станете наш facebook фан.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *