Top

ПУМА велосипеди

Германскиот производител на спортска опрема, обувки и парфеми PUMA во соработка со Biomega на пазарот понуди нова линија на велосипеди. “Puma Urban Bike” линијата е дизајнирана за младата популација. Овие стилски и висококвалитетни убавци на две тркала чинат 700Евра.


2 Коментари

Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *