Top
Видео-инструкции за совршени стомачни мускули

Видео-инструкции за совршени стомачни мускули

Добро дефинирани мускули се сон на секој маж. Инструкторот Мајк Чанг на неговиот јутјуб канал постави видео со неколку корисни вежби кои можете да ги правите во домашни услови, а со кои ќе постигнете врни резултати.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>