Top
Bob Burnquist

Храбро момче кое ќе ве остави без здив

Ова е најновото видео-остварување на еден од најдобрите скејтбордери на денешницата, Bob Burnquist. За реализирање на овој проект бил изграден специјален скејт парк во Јужна Калифорнија, бил ангажиран хелихоптер, а рaботел и цел тим на камермани, фотографи и мајстори на светло. Проектот е спонзориран од гигантот за производство на спортска опрема Oakley.

Љубителите на екстремните спотови и адреналинот со сигурност ќе уживаат во секоја секунда од ова видео!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *