Top
debora_kohan

Жена болна од рак на дојка со танц заминува на операција

Видеото во кое храбрата Дебора Кохан танцува пред хирушката интервенција стана вистински светски хит и предизвика безброј охрабрувачки и позитивни коментари. Дебора, мајка на две малолетни деца, својот страв го победи танцувајќи на темата „Get Me Bodied“ од Бијонсе заедно со целиот медицински персонал од болницата во Сан Франциско, и тоа само на неколку минути пред да замине на операција за отстранување на двете гради.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *