Top
Волшебна зимска приказна

Волшебна зимска приказна

Во пресрет на Новогодишните и Божиќните празници, луксузниот бренд за накит „Cartier“ ги поздрави своите клиенти со едно интересно анимирано видео чие дејство се одвива во Париз, и тоа во 1920 година.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *